Cennik – ceny – malowanie i mycie dachów/dachu

Twój indywidualny dach to i indywidualna cena.

Ilość zmiennych jest na tyle duża, że nie da się przygotować jednakowego cennika malowania i mycia dachów dla wszystkich. Poniżej prezentujemy przybliżony koszt renowacji dachu, który znacząco może odbiegać od realnego.

Dlatego zadzwoń pod 660 883 008 lub wyślij zdjęcia na maila biuro@malowaniegolebiewski.pl a za darmo przygotuję dla Ciebie osobistą wycenę.

 

Doskonała
Na podstawie 7 opinii
Mariusz Budzyński
Mariusz Budzyński
2023-08-08
Profesjonalizm od początku do końca! Remontujemy dom od jakiegoś czasu ale tak rzetelnej i godnej polecenia firmy jeszcze nie spotkałem! Chłopacy mają chęci do pracy ale i umiejętności i sprzęt. Rewelacyjny kontakt z właścicielem. Życzę powodzenia ale z takim podejściem do pracy i klienta wróżę Wam świetlaną przyszłość. Dziękuję jeszcze raz za fachowość! Dobra robota Panowie!!
Grażyna Maksymowicz
Grażyna Maksymowicz
2023-08-06
Firma zrobiła usługę malowania dachu profesjonalnie i terminowo. Po zakończeniu prac wszystkie brudy zostały uprzątnięte. Polecam wszystkim, którzy zamierzają przeprowadzić renowację dachu.
Beata Marciniak
Beata Marciniak
2023-07-25
Dach jak nowy, jestem bardzo zadowolona
Marta Kępińska-Staciwa
Marta Kępińska-Staciwa
2023-07-14
Pełen profesjonalizm, super zgrany team. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Rzadkością jest teraz taka sumienność w tym co się robi, jak u tych chłopaków.
Magdalena Nowicka
Magdalena Nowicka
2023-07-12
Firma godna polecenia.Wykonali u mnie malowanie dachu z czego jestem bardzo zadowolona z mężem. Chłopcy solidni widać że lubią swoją pracę. Gdyby wszystkie firmy pracowalyby tak jak ta firma to klienci byliby napewno zawsze zadowoleni. Po wykonanej pracy wszystko posprzątali więc nie było śladu że był jakikolwiek remont.
Renata Kamińska
Renata Kamińska
2023-06-20
Pełen profesionalizm i jakoś wykonania. Firma godna polecenia.
Jadwiga Szczęśniak
Jadwiga Szczęśniak
2023-06-12
Polecam firmę Malowanie Dachów Gołębiewski. Panowie przyjeżdżali zawsze w uzgodnionym terminie, pracowali dokładnie i pomimo trudnej inwestycji świetnie sobie poradzili. Dysponują odpowiednim sprzętem. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Trzy inne firmy zrezygnowały, gdyż inwestycja wydała się im zbyt skomplikowana.

Więcej opinii w google: https://google.com/maps